Проектування та експертиза

Image
Діяльність ТЗОВ Екоресурси

Наша компанія надає наступні пуслуги по експертизі та проектуванню:
    • Розробка та погодження проектів встановлення санітарно-захисних зон (СЗЗ), проектів скорочення розмірів СЗЗ
    • Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС)
    • Екологічна експертиза
    • Оцінка впливу на довкілля (ОВД)

Розробка та погодження проектів встановлення санітарно-захисних зон (СЗЗ) є обов’язковою згідно ст 114 ЗКУ для оренди водних об’єктів. «Екоресурси Закарпаття» надає послуги з проектування СЗЗ з розрахунком розривів та нормативних розмірів. Наші фахівці отримують погодження усіх державних органів до проекту та здають роботу «під ключ». Крім того, силами спеціалістів нашого підприємства надаються послуги з оптимізації виробництва чи користування з метою зменшення негативного спливу на довкілля з прогнозом зменшення розмірів СЗЗ, які вже встановлені або проекти щодо яких клієнт має намір замовити. Шляхом коректування вихідних даних за висновком наших фахівців проводиться розробка та погодження проектів скорочення розмірів СЗЗ. Ця послуга також актуальна для підприємств, які мають вже встановлені межі СЗЗ, але модернізували виробництво і зменшили у таки спосіб сукупний негативний вплив на довкілля.

Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) виконується «Екоресурси Закарпаття» відповідно до ДБН А.2.2-3–2014 (проекти об’єктів невиробничого та виробничого призначення).

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) – найактуальніша послуга сьогодні, оскільки ОВД введено поряд з ОВНС ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" 18.12.2017. Нововведення стосуються повного оновлення порядку проведення оцінки на довкілля. Діяльність без ОВД суб’єктам господарювання заборонена.

Екологічна експертиза проводиться нашим підприємством на замовлення, у тому числі для надання повного пакета документів для отримання дозволу на водокористування. Обов’язкова екологічна експертиза скасована (втрати чину закон), але замість неї введено ОВД за європейськими стандартами, яке за сутністю ширше. Ми виконуємо новий перелік вимог на базі екологічної експертизи, маючи у штаті експертів-екологів.

©2021 ТОВ "Екоресурси Закарпаття". Всі права застережено.

Пошук