ТОВ "Екоресурси-Закарпаття"

Інженерно-технічна компанія

ТОВ "Екоресурси - Закарпаття"

Інженерно-технічна компанія, ( реєстраційне свідоцтво Міністерства Екології за № 5/3-17/14578-15 від 30.11.2015р.), яка спеціалізується на комплексному екологічному супроводі суб’єктів господарювання з розробки та оформлення науково-технічної документації дозвільного характеру в галузі охорони навколишнього природного середовища та погодженню її з уповноваженими державними органами екологічного та санітарного контролю.
Багаторічний досвід та компетентність, стандарти та методологія, що використовуються в роботі компанії, передбачають комплекс заходів, спрямованих на основний результат: приведення господарської діяльності підприємств у відповідність з нормами екологічного законодавства України.
Наша команда спеціалістів готова професійно виконати всі види робіт, пов’язаних з отриманням дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування, здійснення операцій у сфері поводження з відходами в процесі виробничої діяльності. Ми маємо досвід виконання масштабних проектів по всій території України, співпраці з компаніями різних галузей: нафтової, харчової, деревообробної, енергетичної та інших галузей.
©2021 ТОВ "Екоресурси Закарпаття". Всі права застережено.

Пошук