Спеціальне водокористування

Image

Компанія ТОВ «Екоресурси Закарпаття» пропонує виконання таких робіт у сфері водокористування:

  • Розробка документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування з розрахунками водоспоживання та водовідведення (за необхідності);
  • Розробка нормативів гранично допустимого скиду (ГДС);
  • Підготовка, подання, супроводження документації для отримання дозволу на спецводокористування та затвердження нормативів ГДС в органах Державної санітарно-епідеміологічної служби, охорони навколишнього природного середовища України, регіональному геологічному підприємстві, управлінні водних ресурсів
  • Оформлення водогосподарських паспортів.
  • Розробка питомих норм споживання та відведення води
Дозволи на водокористування

Забір вод з використанням відповідних споруд та скиданням зворотних вод для юридичних або фізичних осіб передбачає отримання дозвільної документації, що передбачає встановлення (з попереднім розрахунком) лімітів використання води (ст 16 ВКУ) та інших розрахунків. ТОВ «Екоресурси Закарпаття» надає послуги з підготовки повного пакета документів на додаток до заяви про одержання/переоформлення дозволу на спецводокористування і водовідведення (ст 49 ВКУ), у тому числі проектна документація смуг відведення (ст 91 ВКУ).

Після оформлення дозволів водокористування наше підприємство на запит клієнта: - надає консультації щодо складання звітів водокористувачів до органів державного контролю, - розробляє заходи (з наданням відповідних розрахунків та висновків) щодо зменшення негативного впливу на води задля отримання водокористувачем податкових та інших пільг.

ТОВ «Екоресурси Закарпаття» сприяють отриманню клієнтами паспортів свердловин згідно з повним порядком щодо оформлення паспорта артезіанської свердловини (Наказ Мінекології та Мінрегіонбуду 06.04.2016  № 145/84). Задля оренди водних об’єктів фахівці Екоресурси розробляють та за зверненням клієнтів затверджують з Держагентством водних ресурсів паспорт водного об’єкта (ЗУ Про аквакультуру, Наказ Мінекології 18.03.2013  № 99).

До нас можливо звернутись задля отримання фахового розрахунку, якщо вам потрібно розробити нормативи ГДС забруднювальних речовин водовідведення (Постанова КМУ 11.09.1996 №1100) задля отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Послуга «розробка питомих норм споживання води» від ТОВ «Екоресурси Закарпаття» містить розрахунки водних балансів, заходів раціонального використання води (з коефіцієнтом нерівномірності по годинах), план поточного водоспоживання відповідно норм ДБН В.2.5-74:2013.

 

©2021 ТОВ "Екоресурси Закарпаття". Всі права застережено.

Пошук